AGROTURYSTYKA DOMAN

POKOJE

Oferuję pokoje: 1, 2, 3, 4, oraz 5-cio osobowy podwójny z antresolą. Istnieje możliwość przenocowania grup zorganizowanych do 30 osób. Jestem przychylnie nastawiony do propozycji i ofert płynących od Państwa. Atutem wypoczynku w moim obiekcie jest to że najczęściej będziecie Państwo jednymi gospodarzami tego miejsca gdyż nie mieszkam tam na co dzień.

NASZE WNĘTRZE

POKÓJ DWU OSOBOWY

POKÓJ PIĘCIOOSOBOWY

POKÓJ Z ANTRESOLĄ

KUCHNIA

JADALNIA

ŁAZIENKA

POKÓJ DWU OSOBOWY PODDASZE

SALON

POKÓJ CZTERO OSOBOWY

PODDASZE

TARAS

W salonie jest możliwość zorganizowania: spotkań integracyjnych, uroczystości rodzinnych, szkoleniowych itp. do około 30 osób. Istnieją idealne warunki do biwakowania pod namiotem i korzystania z łazienki i kuchni w domu. Jestem życzliwie nastawiony do osób podróżujących przez tereny naszych okolic.

Do dyspozycji Państwa jest w pełni wyposażona kuchnia. Nie przygotowuję i nie zapewniam wyżywienia dla osób indywidualnych.

Na spotkania integracyjne, rodzinne itp. uzgadniamy dostawy kateringowe. Budynek w którym będziecie Państwo przebywali ma około 150 lat został poddany konserwacji, modernizacji i dostosowany został do współczesnych wymogów nie tracąc ducha i klimatu minionych wieków.

Istnieje możliwość wynajęcia pokoju na dogodnych warunkach lokatorowi na okres kilku miesięcy lub dłużej.

OPINIE KLIENTÓW

„Zdecydowanie polecam wypoczynek u Pana Piotra! Spędziliśmy tam dwie noce razem z żoną i z dziećmi delektując się piękną naturą, która otacza to miejsce. Mieliśmy okazję trochę pozwiedzać okolicę na rowerach, a wieczorami wspólnie spędzaliśmy czas przy ognisku i kiełbaskach. Właściciel niezwykle przyjazny dla gości. Na pewno tam wrócimy!!”

GRZEGORZ NAFALSKI  / Chełm

OPINIE KLIENTÓW

„Wystarczająco wygodne, komfortowe zakwaterowanie. Przyjazny personel. Dobre możliwości gotowania. Pokoje są ciepłe, wygodne łóżka, czysta pościel. Super miejsce na wakacje pojedyńcze i rodzinne. Polecam”

Андрей (Andrzej Ukraina)  / Opinia z booking.com

OPINIE KLIENTÓW

„Super miejsce na wypoczynek i odreagowanie od codzienności. Grillowaliśmy, wędkowaliśmy. Miłym dla Nas zaskoczeniem było jezioro które jest niedaleko. Bardzo miły właściciel, obiekt zadbany. Jesteśmy mega zadowoleni – na pewno tam wrócimy, ale teraz chyba z większą ekipą pod namioty! :)”

PAWEŁ WÓJCIK / Okolice Lublina

OPINIE KLIENTÓW

„Położenie obiektu. Otwartość właściciela. Gustowne, wyczerpujące potrzeby wyposażenie. Cisza i widoki. Dostępna infrastruktura. Polecam!!”

Aneta  / Opinia z booking.com

to top button